• Apple-13632793113
  • Vivi-18038057749
Email:sales@sunsoartech.com Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Hakkımızda
Bize ulaşın

Sunsoar teknoloji

4F, E blok, Nanchang Huafeng
İkinci Sanayi Bölgesi
Hangkong Road, Xixiang kasaba
Bao'an District, Shenzhen şehir
Çin


İletişim bilgileri

Tel: + 86 755-82956801

Mafya: +86 136 3279 3113

Faks: + 86 755-82954160

E-posta:Sales@sunsoartech.com

Web:www.sunsoartech.com

Hakkımızda

Shenzhen Sunsoar devre teknolojisi

SHENZHEN PENGZEXIANG TECHNOLOGY CO, LTD

Shenzhen Sunsoar devre teknolojisi baskılı devre Board ve PCB tedarik, bileşenleri de dahil olmak üzere derleme fonksiyonel test ve dünyanın her yerinden müşteriler için tam derleme uzmanlaşmıştır.

Tüm temel malzeme ve işlem ROHS ve UL uluslararası sertifikasyon karşılayabilir. Biz bizim itibar durmak ve % 100 kalite ve müşteri hizmeti söz hakkına sahiptir. Ürünlerimiz için herhangi bir kusur varsa, bizim takım için talep ettiğiniz her belirtimi ile uyumlu olan yeni bir toplu işlemi ürünleri üretmek için geri döner.

Bizim PCB yetenekleri aralığı 1-18 katmanları Prototipler ve tam üretim, imalat gibi kör ve gömülü vias, özel özellikleri ile kontrollü empedans, dolgu ve daha fazla, üzerinden ağır bakır pcb de biz tek taraflı PCB ve çift taraflı PCB sunabilirsiniz Prototip 24 saat, 4-8 katman PCB prototip 3-5 iş günü içinde içinde. Hızlı ve hızlı kurşun zaman stably müşterimiz piyasada işgal için hızlı araştırma hız sağlar.

Daha iyi işbirliği ile müşterilerimize kolaylık sağlamak, satın alınan ve SMT fabrika 2012 yılında yeniden. Gelişmiş yönetim sistemine tanıtılması ve gelişmiş yüksek hızlı SMT makineleri, çok fonksiyonlu SMT makineleri, 12 ıslak HALS kurşun ücretsiz sıcak hava yeniden akış makine ve makine özellikleri test ICT ekleyerek, biz müşterilerimize kaliteli, hızlı SMT sağlamak prototip ve orta toplu miktar Hizmetleri.

Biz daha farklı verebilmektedir böylece günümüzde, 9 yıllık OEM PCB ve PCBA deneyimlerimiz ile Yunlife Serisi yeni akıllı ev bitmiş ürün gibi nemlendirici difüzör, gece lambası, geliştirmek için kendi araştırma ve geliştirme departmanı kadar inşa ettiğimiz müşteriler daha yeni bizim mart ve sağlıklı ürünler ile.

Biz ağır müşteri güveniyor ve geribildirim bir dünya standartlarında üretim üretmek için üretim, personelimiz müşteriler olmadan kurban kaliteli ürünlerin maliyetini azaltmak için bir çözüm bulmak için destek sahiptir. Sunsoar sizin doğru seçim olacaktır.


Küçük bir şirketiz, yeterli sabır ile kalbini dinle için küçük;

Biz de büyük bir şirket, daha iyi bir dünya inşa sorumluluk almak için büyük vardır.


 

Copyright © Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd. Tüm hakları saklıdır.
QR Code

Shenzhen Sunsoar Tech Co.,Ltd