• Apple-13632793113
  • Vivi-18038057749
Email:sales@sunsoartech.com Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Sunsoar teknoloji

4F, E blok, Nanchang Huafeng
İkinci Sanayi Bölgesi
Hangkong Road, Xixiang kasaba
Bao'an District, Shenzhen şehir
Çin


İletişim bilgileri

Tel: + 86 755-82956801

Mafya: +86 136 3279 3113

Faks: + 86 755-82954160

E-posta:Sales@sunsoartech.com

Web:www.sunsoartech.com

Pcb Gerber biçimi

Gerber biçimi

,Gerber biçimibir açık ASCII vektör için 2D ikili görüntü biçimidir. Baskılı devre kartı görüntüleri tanımlamak için baskılı devre (PCB) yönetim kurulu sanayi yazılım tarafından kullanılan fiili standarttır: bakır katmanları, lehim maskesi, efsane, vb.

Gerber PCB imalat verilerini kullanılır. PCB özel Elektronik tasarım Otomasyonu (EDA) veya bir bilgisayar destekli tasarım (CAD) sistemi üzerinde tasarlanmıştır. CAD sistemleri PCB imalat verinin Pano imalatı izin çıktı. Bu veriler genellikle her görüntü katmanına (bakır katmanları, lehim maskesi, efsane veya ipek...) bir Gerber dosyası içeriyor. Gerber Ayrıca standart resim giriş photoplotters, efsane yazıcılar, doğrudan görüntüleme cihazları gibi görüntü verilerini ihtiyacı veya otomatik optik inceleme (AOI) makineleri tüm çıplak Pano imalat donanımları için ve farklı referans resimleri görüntülemek için biçimidir bölümler. Derleme için lehim Yapıştır Katmanları ve şablon oluşturma ve yer ve bileşenleri Bono için bileşenleri Merkezi yerlerinin imalat verilerdir.

İki büyük kuşak Gerber biçimi vardır:

  • Genişletilmiş Gerber, veya RS-274 X. Bu geçerli Gerber biçimidir. 2014 yılında, grafik biçimi temel bilgileri grafik nesneleri ekleme seçeneği ile genişletildi. Dosya öznitelikleri ile X2 olarak adlandırılan dosyalar, X1 olmadan dosyaları.

  • Standart Gerber veya RS-274-ö. Bu eski biçimi iptal edildi. Bu artık Gerber biçimi belirtimine uyan ve bu nedenle artık bir Gerber biçimi çağrılabilir.

Standart dosya uzantısı. GBRveya.GbRYine de diğer uzantıları da kullanılır.


Copyright © Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd. Tüm hakları saklıdır.
QR Code

Shenzhen Sunsoar Tech Co.,Ltd