• Apple-13632793113
  • Vivi-18038057749
Email:sales@sunsoartech.com Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Sunsoar teknoloji

4F, E blok, Nanchang Huafeng
İkinci Sanayi Bölgesi
Hangkong Road, Xixiang kasaba
Bao'an District, Shenzhen şehir
Çin


İletişim bilgileri

Tel: + 86 755-82956801

Mafya: +86 136 3279 3113

Faks: + 86 755-82954160

E-posta:Sales@sunsoartech.com

Web:www.sunsoartech.com

Polis, Atık Baskılı Devre Kartlarının Yasadışı Bertarafını Uncovered

Polis Atıkları Yasadışı Bertaraf Etti

Baskılı devre kartı

Danyang, Tehlikeli atıkların yasadışı olarak elden çıkarılması olaylarına karşı Danyang'a Şanghay, Suzhou'da bir araya geldiğinde, tehlikeli atıklar yanmış tuğlalar olarak toprakla karıştırıldığı bildirildi. Danyang Zhu dock alanındaki büyük miktardaki tehlikeli atıklara maruz kalma anında. Şu anda, Zhai Mou, Gao ve diğer insanlar çevrenin kirlenmesi iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. Polis yetkilisi, "çevre kirliliğinin bu çetesi vakaları" bölgede en çok görülen, ceza şüphelileri büyük çevre gruplarının en büyük zararı olan Zhenjiang geçmişi içerisindeyken aynı zamanda ülkenin ilk kez atık PCB kirliliğinin yasadışı olarak bertaraf edilmesi davasında yer alıyor. .

Deniz Departmanına göre Danyang şehri, polisin, Pekin-Hangzhou Büyük Kanal geliştirme bölgesi Terminali'ndeki Zhu, bir kargo gemisinin bilinmeyen atıkları boşalttığı ip uçları sağlıyor. Ortak çevre koruma departmanları, ilk kuruluştan sonra, bilinmeyen atıklarla dolu, Danyang'a giden bir tekne Suzhou Wujiang sevkıyatından bir çimento gemisine gemi, soluk yeşil, elyaflı, yaklaşık 300 tonun üzerindeydi.

Çevre koruma ajansı, gemide bulunan bilinmeyen atıkların ilk örneklemini doğrulamak için acil müdahale planlarını, kuruluşların olay yerine görüntülemesini, izleme, izleme ve katı atık görev gücünü derhal başlattı. Hangi tehlikeli atık ait bakır devre kartı toz, nikel ve diğer ağır metaller, içeren boşaltma malların ilk izleme tarafından Onaylandı. Di sahipleri, kolluk kuvvetleri yetkilileri, bu tehlikeli atık topluluğunun Si tu Zhen'e bir tuğla eve taşınacağını öğrendi. Tuğla fabrika Müdürü GAO, malların toprağa yanmış tuğla ile karıştığını söylüyor.Profesyonel 8GB 16GB 32GB Usb Flash Sürücü Pcb Üretici


Copyright © Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd. Tüm hakları saklıdır.
QR Code

Shenzhen Sunsoar Tech Co.,Ltd