• Apple-13632793113
  • Vivi-18038057749
Email:sales@sunsoartech.com Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Shenzhen Sunsoar Tech Co Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Sunsoar teknoloji

4F, E blok, Nanchang Huafeng
İkinci Sanayi Bölgesi
Hangkong Road, Xixiang kasaba
Bao'an District, Shenzhen şehir
Çin


İletişim bilgileri

Tel: + 86 755-82956801

Mafya: +86 136 3279 3113

Faks: + 86 755-82954160

E-posta:Sales@sunsoartech.com

Web:www.sunsoartech.com

Pcb Kurulu için SMT Yerleştirme Ekipmanı

Pcb panosu için SMT yerleştirme donanımı

Yaygın yer-alma makineleri veya P & P olarak adlandırılan SMT (yüzey montaj teknolojisi) bileşen yerleştirme sistemleri , yüzeye monte cihazları (SMD'ler) bir baskılı devre kartına (PCB) yerleştirmek için kullanılan robotik makinelerdir . Geniş bir elektronik bileşenin yüksek hızda, yüksek hassasiyette yerleştirilmesi için kullanılırlar, 220px-Pick_and_place_internals_of_surface_mount_machine.JPG Tıpkı bilgisayarlarda , tüketici elektroniklerinde ve endüstriyel, tıbbi, otomotiv, askeri ve telekomünikasyon ekipmanlarında kullanılan PCB'lere benzeyen kondansatörler , dirençler , entegre devreler .

Operasyon

Yerleştirme ekipmanı, PCB Meclisi oluşturmak için belirli programlı adımlar yürüten daha genel bir makinenin parçasıdır. Birkaç alt sistem bileşenleri PCB'ye almak ve doğru şekilde yerleştirmek için birlikte çalışır. Bu sistemler normal olarak fincanın üç boyutlu olarak doğru bir şekilde manipüle edilmesini sağlamak için çizici benzeri bir aygıta tutturulmuş pnömatik emiş kupaları kullanır. Ayrıca, her bir meme bağımsız olarak döndürülebilir.

Bileşen beslemeleri

Yüzeye montaj parçaları, makinenin ön (ve çoğunlukla arka) yüzleri boyunca yerleştirilir. Çoğu bileşen makineye monte edilen besleyicilere yüklenen bant makaralarında kağıt veya plastik bant üzerine tedarik edilir. Büyük entegre devreler (IC'ler) bazen, bölmede istiflenmiş olan tepsilerde düzenlenir. Daha sık IC'ler, tepsilerden veya çubuklardan ziyade kasetler halinde sağlanacaktır. Besleme teknolojisindeki iyileştirmeler, kaset formatının SMT makinesinde parçaları sunmanın tercih edilen yöntemi haline geldiği anlamına gelir.

Erken besleme kafaları çok daha hantaldı ve sonuç olarak sistemin mobil kısmı olarak tasarlanmamıştı. Daha ziyade, PCB kendisi, dolum alanının yukarıdaki besleme kafası ile hizalanacak şekilde hareket eden bir platform üzerine monte edildi.Bir çift: Ücretsiz

Sonraki: Devre Kesici'nin Özellikleri

Copyright © Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd. Tüm hakları saklıdır.
QR Code

Shenzhen Sunsoar Tech Co.,Ltd